آشنایی باآخرین روشهای کلاسبندی و مربیگری شنا در کلاس مدرس کمیته بین المللی پارالمپیک

کارگاه آموزشی مربیگری و کلاسبندی شنا با حضور مربیان و پزشکان از سراسر کشور در تاریخ 16 و 17 آذرماه در محل آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک در حال برگزاری می باشد.


این دوره آموزشی زیر نظر کمیته بین المللی پارالمپیک (IPC) و با همکاری فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین، کمیته ملی پارالمپیک، معاونت ورزش بانوان و فدراسیون نابینایان و کم بینایان و با مربگیری خانم جولی اونیل مربی و برنامه ریز رشته شنای معلولین از کشور امریکا و مدرس کمیته شنای (IPC) برگزار می گردد.

این دوره با هدف توسعه ورزش شنا در بین معلولین وآشنایی با آخرین متدها و روشهای کلاسبندی و مربیگری شنا در جهان و ارتقاء سطح علمی و عملی مربی گیری وکلاسبندی های پزشکی ورزشی طی دو روز برگزار می شود.

بررسی کلاسبندی ورزشکاران با معلولیتهای جسمی، کم توانان ذهنی و و ورزشکاران نابینا، تجزیه و تحلیل مهارتها وآشنایی با آخرین شیوه های کلاسبندی درجهان بصورت تئوری و عملی از جمله مباحثی است که طی این دور روز بدانها پرداخته می شود.

لازم به ذکر است در پایان این دوره پس از انجام آزمون به شرکت کنندگان واجد شرایط گواهی بین المللی از سوی (IPC) اعطاء می گردد.

سايت پارالمپيک

/ 7 نظر / 36 بازدید
راحله

سلام من در مورد تکنيکهای شنای معلولين وچگونه گيری اموزش ان به معلولين عزيز اطلاعاتی مفید می خواهم

مانی

تبريک ميگم سايت جالبی داريد. کمتر کسی به اين موضوع مهم اهميت می ده. موفق باشيد.

کدخدا

سلام وبلاگ خوبی داريد و همچنين پر محتوا خوشحال می شويم به ما هم سر بزنيد منظورم روستا و اهالی وبلاگ ماست راستی با ما تبادل لينک می کنيد ؟ با تشکر

سميه

سلام.اميدوارم از اين کارگاه ها برای افرادی که دارای ليسانس تربيت بدنی گرايش معلولين و جانبازان هستند هم برگزار شود. ميشه چند تا عکس هم از آموزش دادن شنا به نابينانيان برام بفرستيد؟ممنون ميشم.

کوروش

سلام من هم يک وبلاگ ورزشی در مورد بدمينتون دارم اتفاقا بحثی را باز کرده ام در مورد بدمينتون معلولين خوشحال می شوم برای تبادل لينک

مريم

لطفا به من راهنمايی کنيد من که ضايعه نخاعی از ناحيه ُتی ۱۲- ال يک هستم چگونه و از چه طريقی می توانم شنا ياد بگيرم .آيا مراکزی هست که در آن به معلولين به صورت تخصصی آموزش شنا بدهند يا خير.